Řidičský průkaz skupiny B

Získejte řidičský průkaz skupiny B již za 17.000,- Kč

V dnešní době je vlastnictví řidičského průkazu skupiny B na osobní automobil stále více nezbytností a samozřejmostí. Naše autoškola Lumír Rosek – Olomouc však není pouze o získání řidičského oprávnění, ale o připravení studentů na skutečně kvalitní a bezpečné řízení.

Řidičský průkaz skupiny B opravňuje řídit motorové vozidlo do 3,5 t s maximálně 9 místy k sezení včetně místa řidiče. Řidič smí řídit i motocykl s automatickou převodovkou do 125 ccm a 11 KW výkonu.

Cena

Naše autoškola poskytuje nejlevnější kurzy v Olomouci pro získání řidičáku skupiny B. Platbu lze rozložit na splátky.

Cena 17.000,- Kč

Kompletní ceník včetně opravných zkoušek či správního poplatku při závěrečných zkouškách naleznete na samostatné stránce: Ceník.

Jak se přihlásit ke kurzu?​

Rozhodli jste se absolvovat kurz pro řidičské oprávnění v naší autoškole? Stačí vyplnit přihlášku, mít trvalý či přechodný pobyt
v České republice a v den zkoušky mít 18 let (váš kurz však samozřejmě může začít dříve). Zahájení kurzu je vždy po předchozí domluvě – obdržíte všechny potřebné informace, učební pomůcky, průkazku žadatele a naplánujete si první hodiny vyúky a výcviku. Společně se také dohodneme na způsobu úhrady školného.

V případě otázek či problémů s přihlášením se do kurzu nás neváhejte kontaktovat (kontakt).

Od lékaře si potvrďte vyplněné formuláře (potvrzení nemůže být starší než 3 měsíce).

Vyplňte online přihlášku. 
Následně vás budeme kontaktovat.

Teoretická a praktická výuka

Celková doba kurzu trvá průměrně přibližně 3 měsíce. Celková délka závisí především na četnosti plánovaných jízd.

Učebna: Střední škola polytechnická Olomouc Rooseveltova 79

Teoretický výcvik v naší autoškole Lumír Rosek – Olomouc je klíčovou součástí přípravy na získání řidičského oprávnění skupiny B. Věříme, že důkladné porozumění a znalosti dopravních předpisů jsou nezbytné pro bezpečnou a odpovědnou jízdu.

Pro teoretickou výuku využíváme specializovaný výukový program Agentury Schröter, který je pro vás k dispozici zdarma. Tento program vám nejen ušetří náklady na učebnice, ale také vám umožní interaktivní a dynamickou formu učení.

V naší autoškole je teoretický výcvik více než pouhé memorování pravidel. Snažíme se přiblížit vám reálnou silniční situaci a pomáháme vám rozvíjet kritické myšlení, předvídavost a schopnost rychlé reakce. Během výuky budeme vždy věnovat dostatečnou pozornost vašim otázkám a individuálním potřebám, abyste se cítili co nejlépe připraveni na teoretický test.

Praktický výcvik, tedy jízdy, probíhájí individuálně na základě vašich potřeb a domluvy s instruktorem. Jízdy jsou plánovány postupně a systematicky, abyste si zvykli na různé úrovně provozu. Díky našemu individuálnímu přístupu a pečlivému dohledu se vám během praktického výcviku dostane plné pozornosti a podpory. Naše priority jsou vaše bezpečnost, sebevědomí a schopnost reagovat na různé situace na silnici.

Závěrečná zkouška

Termín zkoušky následuje obvykle bezprostředně po ukončení výcviku.

Zkouška se skládá z písemného testu a zkoušky z praktické jízdy.

Písemný test

Zkouška z předpisů o silničním provozu a zdravotnické přípravy.
Test obsahuje 25 otázek, vypracovává se písemně
a to v časovém limitu 30 minut.
Pro úspěšné absolvování testu je zapotřebí získat alespoň 43 bodů z 50.

Vyzkoušejte si cvičnou zkoušku (zde).

Zkouška z praktické jízdy

Zkoušku z praktické jízdy můžete vykonat pouze pokud nejprve úspěšně absolvujete písemný test. Pokud test neuděláte, nemůžete pokračovat zkouškou z praktické jízdy.